8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Kölcsei Kölcsey Ferencz minden munkái. 3-4., 5-6., 7., 8. köt. (4 kötetben). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással, foltokkal.