18473.
442. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
Nádai Pál: Ház, kert, napfény. Bp., [1932], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 112+(4) p. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, karcos borítóval, kisé sérült gerinccel, az utolsó lapon kis szakadás és gyűrődés.