Grafikai Album a Szegedi Szabadtéri Játékok kettős évfordulójára. 14 db fekete-fehér reprodukció található a mappában. A címlapon Kass János illusztrációja Madách: Az ember tragédiája c. művéhez színes rézkarc. Reprodukció: Hernádi Oszkár Petőfi Nyomda, Kecskemét, 1988. Papírmappa kis sérülésekkel. "Kettős évfordulót ünnepel a Szegedi Szabadtéri Játékok: 50 évvel ezelőtt, 1933. augusztus 26-án, M...
Matthias Arnold: Henri de Toulouse-Lautrec. 1864-1901. Az élet színháza. Ford.: Bor Ambrus. Köln, 1993., Taschen, (Kulturtrade.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. Megjelent 2300 példányban.
Szendrői Jenő: Ipari épülettervezés. Bp., 1974., B.M.E. Ipari és Mezőgazdasági Épülettervezési Tanszék. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 600 példányban.
Barki Gergely: Berény Róbert. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 5. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Berényi Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Rum Attila: Czigány Dezső. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 6. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Czigány Dezső műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Boros Judit: Perlrott Csaba Vilmos. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 12. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Perlrott Csaba Vilmos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.