Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, enyhe kopással
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
Bajkay Éva: Nemes Lampérth József. A magyar festészet mesterei - II. sorozat 9. köt. Bp., 2015, Kossuth - Magyar Nemzeti Galéria. Nemes Lampérth József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. A borító illusztrációja Falus Elek munkája. Kiadói egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Christa Bartesch - Hajógyári sziget. Bp., 1998, Fox Kft. Szelényi László és Wolfgang Bartesch fotóival illusztrálva. Német és angol nyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés. Christa Bartesch festőművész, az art quarter budapest alapítója által DEDIKÁLT.