Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Szerk.: Jurecskó László, Kishonthy Zsolt. Miskolc, 1992., MissonArt Galéria. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált, többek közt Boromisza Tibor, Tihanyi Lajos, Ziffer Sándor, Patkó Károly, Czóbel Béla, Czigány Dezső, Kádár Béla, Perlrott Csaba Vilmos, Galimberti Sándor, Kmetty János, Jándi Dávid, Nagy Oszkár műveinek re...
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Sántha Imre: Csíkdánfalvi fazekasság. A szerző által DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 1974., Hargita Megye Szocialista Művelődési és Nevelési Bizottság - Népi Alkotások és Műkedvelő Tömegmozgalom Irányító Központja, 1+34 p.+7 t.+1 p. Kiadói kopott papírkötés.
Kondor Béla: Versek, karcok. Békéscsaba, 1982, Megyei Könyvtár. Kondor Béla rézkarcainak egészoldalas reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 számozott példányban, ebből ez a 210. számú. Kondor Mária által DEDIKÁLT példány.
Szabó György: Szántó Piroska. Bp., 1976, Corvina, (Offset-ny.), 8 p+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, sérült papír mappában, hiánytalanul.
Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés.