Rune B. Axelsson: Swedish Glass. Awarded design. Photos by Hakan Johansson. Stockholm,(1984),The National Swedish Industrial Board. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Vegyes Vasarely Múzeummal kapcsolatos művészeti katalógus: Vera Molnár, Halász-Szabó Sándor, Konok Tamás, Magda Frank, Katalin Hetey, Bujdosó Alpár Nagy Pál Papp Tibor. Bp., 1989-1992,Vasarely Múzeum. Kiadói papírkötés.
Pinczehelyi Sándor össz. 6 db kiállítási katalógusa: 1974, Pécs; 1978, Kőszeg; 1983, Székesfehérvár; 1988, Velencei Biennálé; Ernst Múzeum, Pécsi Galéria és Graz, 1986-87 (2 db ugyanazon katalógusból). A művész munkáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő előadásaihoz. Budapesti M. Kir. Áll. Felső Építőipariskola. Kézirat gyanánt. (Jegyzet). Bp., é.n., Vörösváry Sokszorosítóipar, 36 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Ványai Róbert: Építészettörténet. A szerző, Ványai Róbert által Radványi György (1949-2020) Ybl Miklós-díjas építőművész részére DEDIKÁLT példány. Pécs, 1980., Pollack Mihály Műszaki Főiskola Magasépítészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 180 példányban.
1970 Mozgás '70. Pécs, Modern Magyar Képtár, 8 sztl. lev. Benne: Attalai Gábor, Bak Imre, Bocz Gyula, Csiky Tibor, Fajó János, Haraszty István, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Korniss Dezső, Lantos Ferenc, Nádler István, Pauer Gyula. A művészek fekete-fehér fotóival illusztrált. Az egyik művész, Csiky Tibor (1932-1989) szobrász és éremművész által ALÁÍRT példány.
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963 . Alföldi-ny., 5 sztl. lev. + 23 t. (ólommetszetek). Kiadói félvászon mappában, kissé foltos borítóval.