4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kenéz Béla: Ipari öntudatunk ébresztői és munkálói. Bp., 1943, Országos Iparegyesület (Globus-ny.), 295 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, a borítón kis sérüléssel, ex libris-szel. Dálnoki-Kováts Jenő által "Vitéz Endre (András?) úrnak, az Országos Iparegyesület fogalmazójának" dedikált példány.