Joseph Maria, Graf von Thun und Hohenstein. Der vier Evangelien und Geschichte der Apostel verbesserte und mit Anmerkungen erläuterte Uebersetzung. Passau, 1763. Gabriel Mangold.691 p + 18. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, Egy két lap széle kissé sérült
Szentek életével foglalkozó könyvtétel, közte Szent Imre, két könyvben Jaschik Álmos illusztrációival, 3 kötet: Szentek legendái. Régi és új legendás könyvekből fordította és összeállította Dr. Révay József. Az elöljáró beszédet írta Dr. Leopold Antal. A könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Bp.,[1926], Franklin, XV+456 p. +16 t. Eg Kiadói dúsan aranyozott, festet...
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal, de alapvetően jó állapotban.
Christkatholisches Lese- und Gebethbuch zum Gebrauche für alle Stände. [XVIII. sz. végi, német nyelvű imakönyv]. Wien, 1796, Aloys Dollischen Buchhandlung, 1 t. + 357+(7) p. Korabeli viseltes egészbőr-kötésben.
Wiseman Miklós (Nicholas Wiseman): Fabiola vagy a katakombák egyháza. Ford. Haudek Ágoston. Steinle Ede illusztrációival. Bp., 1888, Szent István Társulat,XIII,14-468 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott,
1896-1899-1901 Protestáns Szemle 3 évfolyama: 1896 VIII. évf., 1899. XI. évf. füzet, benne: Emlékkönyv a Magyar Protestáns Irodalmi Társaság 1899. szeptember 20-én Debreczenben tartott harmadik nagygyűlésről, 1901 XIII. évf., benne: Emlékkönyv a Magyar Protestáns Irodalmi Társaság ötödik vándorgyűléséről. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapélekkel, néhány ceruzás aláhú...
Bolberitz Pál - Gál Ferenc: Aquinói Szent Tamás filozófiája és teológiája. (Aquinói Szent Tamás: Lét és lényeg. A teológia összefoglalása). Bp., 1987, Ecclesia, 581+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.