3 000 Ft
Wiseman Miklós (Nicholas Wiseman): Fabiola vagy a katakombák egyháza. Ford. Haudek Ágoston. Steinle Ede illusztrációival. Bp., 1888, Szent István Társulat,XIII,14-468 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott,