1952 Népsport VIII. évf. 149. sz., 1952. júl. 25., a Helsinki olimpia híreivel (Csermák József világcsúccsal olimpiai bajnok), kisebb lapszéli szakadásokkal, 4 p.
1953 Korea a szabadságért. Képzőművészeti kiállítás a Nemzeti Szalonban. (Katalógus). Bp., Kultúrkapcsolatok Intézete (Egyetemi Ny.), 12 p. + 12 (kétoldalas) t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. Megjelent 2000 példányban. + Meghívó a kiállításra
1953 Keletázsiai Művészeti Múzeum Hátsó-India és Indonézia kiállítása, képes ismertető, kihajtható kronológiai táblázattal. Bp., Egyetemi Nyomda, kissé viseltes, 70x49 cm