1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapo...
1956 össz. 7 db újság a forradalom híreivel: Magyar Honvéd nov. 1., Szabad Szó okt. 31., Igazság nov. 2., Magyar Függetlenség nov. 3., Új Magyarország nov. 3., Új Ember nov. 4. (Fekete István írásával), Győr-Sopron Megyei Hírlap okt. 30.. Részben sérült és foltos
1956 Képes Sport III. évf. 20. sz., 1956. máj. 15., a címlapon Jeszenszky László (Bp. Vörös Lobogó), a 10.000 méteres országos mezei bajnokság győztese; fekete-fehér fotókkal, kissé sérült