1862-1863 La Semaine des enfants. Septiéme Volume. N. 314-365. 1. Octobre 1862 - 28. Mars 1863. Paris, 1862-1863, Ch. Lahure, 415+1 p. Rendkívül gazdag fametszetű szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, possessori és intézményi bélyegzésekkel, a 385/386. oldal hiányzik (362. szám címlapja.)
1879 Magyar Korona, politikai, társadalmi és közgazdasági napilap, III. évf. 49. sz., 1879. febr. 28. A címlapon XIII. Leó pápa beszéde. Szakadásokkal, foltos lapszélekkel, 4 p.
cca 1880 Emléklapok / Gedenkblätter. XIX. sz. végi, magyar és német nyelvű újság-kolligátum (közte ritka számokkal). Rengeteg illusztrációval, fametszetekkel, facsimile aláírásokkal. Korabeli aranyozott, nagyalakú félvászon-kötésben, sérülésekkel, néhány kijáró lappal.
1896 Andenken an Nürnberg, Bayerische-Landes-Ausstellung. Színes, litografált leporelló album 6 db képpel. Dekoratív, ezüstözött kartonborítóval, kissé sérült, javított gerinccel, 15x11 cm
1896. julius 12., Vasárnap Ujság 28. száma, címlapon József Ágost főherceg és neje Auguszta főhercegnő magyar díszben, Strelisky fényképe után, kissé foltos, helyenként szakadt