Nyomtatványok Tételek száma: 375
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2911171
16948
442
Printed Materials
1896 1848-1849. Történelmi Lapok szórványszámok rossz állapotban 2908496
16949
442
Printed Materials
cca 1900 Népviseletek 2 db tabló 33x26 cm 2912169
16950
442
Printed Materials
1900 A hódmezővásárhelyi Kaszinó-Egylet táncestélyének szecessziós kitöltetlen táncrendje 2913358
16951
442
Printed Materials
cca 1900 4 db táncrend tartó borító 2908870
16952
442
Printed Materials
1900 Le Panorama Exposition Universelle. Libraire d'Art. Ludovic Baschet, Paris. Harántalakú kiadvány Párizs és a párizsi világkiállítás látványosságairól, rengeteg fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott vászonkötés, hiányzó gerinccel, sérült borítóval, kijáró lapokkal / in damaged condition 2861852
16953
442
Printed Materials
cca 1900 Brüsszel képes füzet kb 30 képpel 33x24 cm 2912538
16954
442
Printed Materials
cca 1900 Bútortervrajzok nyomtatott katalógusa, hiányos, széteső állapotban 2813815
16955
442
Printed Materials
cca 1900 Fogorvosi kezelések nyilvántartó könyve. Korabeli haránt-alakú félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borító alsó sarkán sérüléssel, bejegyzések nélkül, 35-504 p. / cca 1900 Dentist's booklet for treatments. With worn, and spotty cover, without notices, with little damage on one corner, 35-504 p. 2891122
16956
442
Printed Materials
cca 1900 Gőzgépek, dinamók, 10 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, vegyes állapotban, 30x23 cm körül 2912932
16957
442
Printed Materials
cca 1900-1970 Vegyes gyászjelentés tétel (érdekesebb darabokkal), vegyes méretben és állapotban (közte sérült is) 2912532
16958
442
Printed Materials
cca 1900 Bútorkatalógus, hajlított bútorokkal, hiányos, foltos 2909136
16959
442
Printed Materials
cca 1900 Fiumei kikötő. Nyomat (fotó után?), papír, jelzés nélkül. Hátoldalán címmel feliratozott valamint régi Pejtsik Károly és Árverési Csarnok raglapokkal. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft