1911 Magyar Figyelő. A szerkesztőbizottság elnöke: Gróf Tisza István, a szerk. felelős Herczeg Ferenc. I. évf. IV. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon-kötésben.
1911. december 17., Vasárnap Ujság 51. száma, többek közt Csók István, Pállya Celesztin, Góth Móric festményeinek reprodukciójával, Ferenc Ferdinánd trónörökös vadászatáról készült fényképekkel stb.
1913 Századok Legendái. 1913. február. Sebestyén Károly: A színpad három évezreden át. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, borító és első néhány lap foltos.
1919 Képes Krónika I. évf. 8. sz., 1919. nov. 22., a címlapon Horthy Miklós bevonulása a fővárosba. Középen hajtva, kisebb sérülésekkel, tulajdonosi névbélyegzővel, 228-254 p.
1919 Az Érdekes Újság 1919. május 1., VII. évf. 17. sz. Gazdag korabeli fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott borítóval, az újság elvált a borítótól, a lapok kijárnak.