1924 Róma, gróf Semsey Andor (1897-1977) diplomata, későbbi egyiptomi és argentínai követ részére szóló futárigazolvány, magyar és francia nyelven, rajta gróf hídvégi gróf Nemes Albert (1866-1940) diplomata,műgyűjtő, római rendkívüli követ és meghatalmazott aláírásával, "Magyar Királyi Követség Olaszországban Róma" bélyegzéssel.
1926-1948 Diárium. A Könyvbarátok Szövetségének/Magyar Könyvbarátok folyóirata, 1926-1948-ig, összesen 115 szám, majd nem teljes sorozat. Összesen 4 szám hiánnyal: 1936/2., 5-6.; 1946/jan.-ápr., máj.-szept.) Papírkötésekben, két javított gerinccel, változó, de nagyrészt jó állapotban.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1929 Posta- és Táviró Évkönyv, Szerk.: Szalay Gábor. Bp., Országos Posta Zene- és Kulturegyesület. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott és foltos borítóval, számos reklámmal (Dreher Maul csokoládé, Orion stb.).