Plakát

Tételek száma: 65

17278.

Afrikai vőlegény, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Latabár Kálmán, Vaszary Piri, Hidvéghy Valéria és mások szereplésével. Rendezte: Balogh István. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Erdélyi - Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tear...

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

17279.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Ördöglovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943-44. Fényes Aliz, vitéz Benkő Gyula, Sulyok Mária, Kiss Manyi és mások szereplésével. Rendezte: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Filmgyártó és Kölcsönző Kft. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Tetején sérült. 84×28,5 cm/ Vintage rare Hungarian movie poster from 1943-44, lithograph on paper, damage on the top.
17281.

Ördöglovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943-44. Fényes Aliz, vitéz Benkő Gyula, Sulyok Mária, Kiss Manyi és mások szereplésével. Rendezte: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Filmgyártó és Kölcsönző Kft. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Tetején sérült. 84×28,5 cm/ Vintage rare Hungarian movie poster from 1943-44, lithograph on paper, dama...

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

1946 Ezt hirdette, ezért dolgozott a Szociáldemokrata Párt, plakát, restaurált, 84×63 cm
17282.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1937 Fábián Imre (1926-2011): Szegedi Ipari Vásár plakátja, Szeged Városi Nyomda, hajtott, 64×48 cm
17283.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

1935 Színezett litho plakát, Vitéz Zsombory. Colombus színjáték szabadtéri előadása. Szép állapotban. 94x63cm
17284.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

cca 1930 Vipac a beteg hajak penicillinje, art deco plakát, szign. Csirkay, szép állapotban, 24×17 cm
17285.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

cca 1935 Kolorin az elegáns nő hajfestéke, kisplakát, Gádor grafikája, szép állapotban, 23,5×16,5 cm
17286.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,50
31,43

17287.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43

17288.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

17289.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

1964 4th International Biennial Exhibition of Prints in Tokyo, plakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérüléssel, 101x72,5
17290.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft