Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Szeift Béla (1944-2012): Fekete sejt, 1969. Akril, spárga, applikáció faroston, 68x66 cm, Jelezve hátoldalon: Szeift Béla, Fekete sejt 1969, Kiállítva Újpest 1969, Bp Galéria kiállítóháza.
Vasarely Victor (1908-1997): KEZDI-VEGA. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. 50x50 cm. Lap bal szélén apró gyűrődéssel. / Victor Vasarely (1908-1997): KEZDI-VEGA. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. 50x50 cm. Wi...
Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-uniqu...