Borsos Miklós (1906-1990): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett a kar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Borsos-Miklos-1906-1990-Szent-csalad-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-szamozott-2225-u~II2918561
2918561
10092
443
Leírás: Borsos Miklós (1906-1990): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott: 22/25, üvegezett fakeretben, 6×12 cm
: nagy_andras