Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tehén. akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csallokozi-Farkas-Lorinc-1898-1966-Tehen-akvarell-papir-jelzett-9x14-cm~II2901635
2901635
10094
443
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Tehén. akvarell, papír, jelzett, 9x14 cm
: zille