48 000 Ft
124,35 EUR, 137,14 USD
Földi Péter (1947-): Madárfiú. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/6), üvegezett fakeretben. 65×46 cm / Péter Földi (1947-): Bird boy. Computer print on paper, signed, numbered (2/6), framed, 65×46 cm