Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Joseph-Kadar-1936-2019-Valtozo-geometria-1992-Elektrografia-papir-jelzett-szamozott-~II2915660
2915660
10213
443
24000
Leírás: Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/1)! Üvegezett fakeretben. 24x18 cm
: pk