60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Kék bolygó. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon autográf felirattal. Kiállítva: Máriási Masznyik Iván, Kozmikus léptékben, Műcsarnok, Bp., 2019 (katalógus nélkül). Dekoratív fakeretben, 58×66 cm