70 000 Ft
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Gellért-tér (Budapest, Dunapart) 1965. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 65), hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 67x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975): Gellért square (Budapest, Hungary). Oil on canvas, signed. With autograph description on the reverse. 68x80 cm