Rékassy Csaba (1937-1989): Szeged - készülődés a szabadtéri játékokra.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Rekassy-Csaba-1937-1989-Szeged-keszulodes-a-szabadteri-jatekokra-Rezkarc-papir-jel~II2921578
2921578
10349
443
19000
Leírás: Rékassy Csaba (1937-1989): Szeged - készülődés a szabadtéri játékokra. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29,5 cm
: nagy_andras