Schwott Lajos (1907-1987): A szomjas (karikatúra). Akvarell, ceruza, p... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Schwott-Lajos-1907-1987-A-szomjas-karikatura-Akvarell-ceruza-papir-Jelezve-jobbra-lent-2~II2922828
2922828
10362
443
Leírás: Schwott Lajos (1907-1987): A szomjas (karikatúra). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 22×16 cm
: hsz