Festmények és grafikák Tételek száma: 457
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2803802
10205
443
60000
Kacziány Ödön (1852-1933): Hajnalpír. Olaj, vászon, minimális sérüléssel, jelzett, 40×50 cm 2921538
10206
443
28000
Kakucsi Csernák Zoltán (1976-): Dunai Hajnal. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 2920963
10207
443
17000
Kassák Lajos (1887-1967): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Lapméret: 34,5x28,5 cm 2920965
10208
443
17000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Lapméret: 34,5x28,5 cm 2920968
10209
443
17000
Kassák Lajos (1887-1967) Fényrekvitizmus. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lap méret: 35x28,5 cm cm 2904187
10210
443
13000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 22/50. 12x19 cm 2846245
10211
443
26000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (92/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 58,5x38,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (92/100), with the artist's stamp on the reverse, 2875446
10212
443
30000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (100/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm. 2915660
10213
443
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Változó geometria, 1992. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (1/1)! Üvegezett fakeretben. 24x18 cm 2915667
10214
443
32000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (62/100), üvegezett fakeretben, 58,5x38,5 cm 2922674
10215
443
32000
Kákonyi István (1917-1993): Kapálók. Akvarell, papír, jelezve jobbra középen lent. Üvegezett fakeretben. 32x40 cm 2821233
10216
443
38000
Kántor Lajos (1922-2013): Budai táj, 1960. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60x80 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft