Festmények és grafikák Tételek száma: 457
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2920921
10278
443
22000
Molnár C. Pál (1894-1981): Diszkoszvető. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 29,5x42 cm. 2920899
10279
443
22000
Molnár C. Pál (1894-1981): Bokszmeccs. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999. Lapméret: 42x29,5 cm. Lap alján apró felületi sérüléssel. 2922846
10280
443
Molnár Gabriella (1940-): Apácák a San Marcon. Linómetszet, papír. Jelzett. Számozott: 40/50. Foltos. Lapszéli kisebb szakadással. 50x35 cm 2798896
10281
443
Moshammer György (1911-1970): Serényfalva (Őszi táj). Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x42 cm 2874270
10282
443
Móra László (1947-): Tóth Ilona, 1956-os mártír emlékképe. Olaj, vegyes technika, applikáció, farost, jelezve balra lent. Egyedi, kissé sérült fakeretben. 54,5x69,5 cm 2717011
10283
443
32000
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm 2851399
10284
443
Müller Árpád (1961-2006): Filozófus, 1983. Rézmetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány AE 2/15 számozással. Lapon néhány apró folttal. 7×5,5 cm. 2919710
10285
443
15000
N. Virók Csilla (1955-2014): Várakozás. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 63x49 cm 2919712
10286
443
N. Virók Csilla (1955-2014): Kereszt. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 47x30 cm 2848240
10287
443
85000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Gossip. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 60x80 cm. / oil on canvas, signed, 2848235
10288
443
40000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Don't let me go. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 40x30 cm. 2848236
10289
443
60000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Polygon with three edges. Olaj, akril, farost. Jelezve jobbra lent. 55x75 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft