Weintrager Adolf (1927-1987): Eperfák télen. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 33x52,5 cm.
Wieszt József (1951-2007), 2 db mű egy lapon: Cím nélkül. Rézkarc, papír. Jelzett. Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. d: 8 cm és 14x17 cm
Wieszt József (1951-2007): Perspektivikus tanulmány. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (40/100). Wieszt József autográf ajándékozási soraival Szalay Pálnak, 1983-ból. Lap széle kissé foltos. 29x39,5 cm
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Faluvége. Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm