14133.
443. Lezárult gyorsárverés
Fotó
3 600 Ft
cca 1880-1930 Vegyes fotó tétel, 30 db, nagyrészt keményhátú fotók, de közte fotók kartonon is, változó állapotban, közte kopott, sérült is, 30x17 cm és 10x6 cm közötti méretben