Rabbi Slomo Ganzfried: A Sulchan Aruch kivonata. I-III. köt. A szöveg mellett közölt magyar fordítással. Ford. és kiad.: Singer Leó főrabbi Várpalotán. Bp., 1988., (Magyar Izraeliták Országos Képviselete (MIOK). Kiadói egészvászon-kötés.
Réti László: Dallal és lapáttal. (Riportregény a száznégyperegy csonka századról.) DEDIKÁLT! Pécs, 1944., "Kultúra", 315 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben.
Naftali Kraus 2 könyve: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel. + A Próféták népe. A Háftárák könyve. (Az Ősi Forrás sorozat 2. kötete). Bp., 1992, Chábád Lubavics Zsidó Nevelési és Oktatási Egyesület. Kiadói papírkötés.
Itéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: dr. Vida Márton. Bp., 1939, szerzői kiadás, 62+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Erdélyi Lajos: Régi zsidó temetők művészete. Bukarest, 1980, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Gian Franco Svidercoschi: Levél egy zsidó barátomhoz. II. János Pál pápa és a zsidó Jerzy Kluger barátsága. Ford.: Fekete István. Bp., 1993, Aura. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.