Bolhapiac Tételek száma: 601
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2922704
12827
443
Flea Market
Retro sétáló petróleumlámpa, nem használt, minimális kopottsággal, m: 20,5 cm 2922707
12828
443
Flea Market
Régi steklámpa, nincs kipróbálva 2922710
12829
443
Flea Market
Alabástrom tojás alakú ékszertartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 11 cm 2922713
12830
443
Flea Market
Szovjet replika távcső, nem kipróbált, táskájában 2922755
12831
443
Flea Market
Régi német faragott fa falilámpa pár, sérüléssel, m: 36 cm 2922944
12832
443
Flea Market
Réz mozsár, törővel, jelzés nélkül, m: 7 cm, h: 10 cm 2922941
12833
443
Flea Market
Réz mozsár, törővel, jelzés nélkül, m: 7 cm, h: 11 cm 2922935
12834
443
Flea Market
Réz mozsár, törővel, jelzés nélkül, m: 7 cm, h: 10 cm 2922956
12835
443
Flea Market
Szaru díszkürt, fém szerelékkel, h: 25 cm 2922962
12836
443
Flea Market
Retro bronzírozott iparművészeti falitányér, kopással, d: 30,5 cm 2922963
12837
443
Flea Market
Retro bronzírozott iparművészeti falitányér, kopással, d: 31 cm 2922979
12838
443
Flea Market
Veszprém. Bronz falidísz, városmintával, szép állapotban, 29,5x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft