Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Mária kisdeddel. Nagy méretű nyomat, belefestve, vászon. Kissé sérült. 116x75cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Autós tuning.
Minőségi McGard kerékőr szett, alig használt jó állapot;Két darab tuning pedál rátét,automata váltós autóba(fék és gáz) fém és gumi, felfogó csavarokkal; Felhajtható első ülés támlájára rögzíthető tálca ital, zsebkendő tartóval, szürke plasztik. 28x17cm
Jeltovábbító készlet.
Talán 1-szer használt Video/hang infra jeltovábbító rendszer, kábelhossznál nagyobb távolság áthidalására, táppal, kábelekkel, Euroscart/DIN csatlakozókkal, Made in Taiwan.