https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Fegyverek, kések Tételek száma: 17
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2822775
14551
443
0
240000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Albert Staehle Wien dupla csöves gyúpeckes sörétes vadászpuska, mai töltényekkel nem használható, cca 1860. Gazdagon díszített fém részek, aranyozott felirattal. Tuson kis sérülés. Modern hordozó táskával. 117 cm / Double barrel shotgun. Albert Staehle Wien ca 1860 / Hahndoppelflinte with small damage on the wooden part
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
2873438
14552
443
0
28000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Borsszóró pisztoly, antikolt, gyűjtői replika , h: 22 cm 2873814
14553
443
0
24000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Borsszóró pisztoly, antikolt, gyűjtői replika kis sérüléssel h: 22 cm 2883269
14554
443
0
3000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Görbe pengéjű fantázia tőr fém tokkal 35 cm 2805776
14555
443
0
38000
Weapons, knives
EgyĂŠb
KANDAR B3-3 légpuska. Csőhossz : 445 mm
Teljes hossz: 1030 mm
Távcsősín : 11mm
Tömeg: 3.3 kg. Újszerű állapotban. Németország. 2882530
14556
443
0
28000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Tőr, vadásztőr, bőr tokban, szép állapotban, h: 35 cm 2917892
14557
443
0
8000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Cseh Milkov vadásztőr, jelzett, 24 cm, eredeti bőr tokkal, kissé laza gyűrű 2920846
14558
443
0
12000
Weapons, knives
EgyĂŠb
AK47-es bajonett eredeti tokkal 2887204
14559
443
0
2800
Weapons, knives
EgyĂŠb
Triál bicska, rózsafa fogó, réz. 22 cm 2887203
14560
443
0
2800
Weapons, knives
EgyĂŠb
Triál bicska, rózsafa fogó, réz. 22 cm 2902897
14561
443
0
1600
Weapons, knives
EgyĂŠb
2863289
14562
443
0
4000
Weapons, knives
EgyĂŠb
Leon Bozótvágó kés Machete új állapotban 66 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz