Hajózás, Balaton Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2892111
14544
443
3800
Ships Balaton
10 db Balatonnal kapcsolatos könyv (útikönyvek, művészeti témájú kötetek, stb.), vegyes állapotban 2915089
14545
443
Ships Balaton
MAHART hajóstiszti karszalag, 20x11,5 cm 2923607
14546
443
Ships Balaton
1930 Balatonberény, Szkfv.-i üdülőtelep, kisfúk csoportképe, postázott fotólap, jelzett (Müller Keszthely), 9x14 cm 2924870
14547
443
Ships Balaton
Donald Street: The Ocean Sailing Yacht. Introduction by. Carleton Mitchell. New York,1973., W. W. Norton. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés 2848255
14548
443
Ships Balaton
1980 "Dinnyehéj" motoros kishajó üzemképességi engedély iratai 2841865
14549
443
Ships Balaton
Dr. Zákonyi Ferenc: A szántódi rév története. Szántódi Füzetek II. hn.,(1981), Siotour - Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2915107
14550
443
Ships Balaton
6 db hajósokat ábrázoló vegyes fotó (MAHART, Dunai Flottilla, stb.), 10x7 cm és 8,5x5,5 cm között Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft