Ausztria 1849. "Nincs szabadság vallás nélkül / Az 1849-es Alkotmány emlékére" ezüstözött Sn emlékérem. Szign.:Rabausch F. (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
Austria 1849. "Ohne Religion Keine Wahre Freiheit / Oesterreichs gesammt Monarchie durch die Verfassung vom 4 Marz 1849 wiedergeboren" silver plated Sn commemorative medallion. Sign.:Rabausch F. (40mm) C:XF,VF worn silver plating
Ausztria DN (1905) "Beethoven" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rudolf Mayer (60mm) T:AU,XF
Austria ND (1905) "Beethoven" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Rudolf Mayer (60mm) C:AU,XF
Ausztria ~1910. "I. Napóleon" bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1-
Austria ~1910. "Napoleon I" bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU
Ausztria / Bécs 1912. "XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" bronz medál (33mm) T:VF
Austria / Wien 1912. "23th International Eucharistic Congress" bronze medallion (33mm) C:VF
Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalasjelzett Ag emlékérem (11.08g/925/30mm) T:1 (PP) patina
Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two sided hallmarked Ag commemorative medallion (11.08g/925/30mm) C:UNC (PP) patina
Finnország 1986. "Urho Kekkonen" aranyozott bronz emlékérem peremen "SPORRONG" gyártói jelzéssel és "0110.2500" sorszámmal, tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Raimo Heino (70mm) T:AU
Finland 1986. "Urho Kekkonen" gilt bronze commemorative medallion with makers mark "SPORRONG" and "0110.2500" number on the edge, with case and certificate. Sign.: Raimo Heino (70mm) C:AU
Franciaország / Első Császárság 1804. "Napóleon császár / A szenátus és a nép" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Bertrand Andrieu, Romain Jeuffroy (40mm) T:2 kis patina
France / First Empire 1804. "Emperor Napoleon / The Senate and the People" two-sided bronze commemorative medallion, "NAPOLEON EMPEREUR / LE SENAT ET LEPEUPLE - ANXIII" Sign.: Bertrand Andrieu and Romain Jeuffroy (40mm) C:XF small patina
Franciaország 1918. "Türelem, erőfeszítés, bizalom / Az emberiségért" kétoldalas, I. világháborús Cu emlékérem füllel (26mm) T:2,2- patina
France 1918. "Patience, Effort, Confiance / Pour L'Humanité" two-sided World War I Cu commemorative medallion with ear (26mm) C:XF,VF patina