Kiss Kovács Gyula (1922-1984) "Jubileumi Kulturális Hetek Szolnok 1975 / 900 éves Szolnok" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (72x124mm) T:AU
August Kleeberg 1861. "Gróf Teleki László" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem "GRÓF TELEKI LÁSZLÓ SZÜL: 1811 FEBRUÁR 11-KÉN / MEGHALT 1861 MÁJUS 8-KÁN - A' JÖVÖ MIÉNK" nem eredeti tokban (58mm) T:AU kissé kopott aranyozás
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban, hátoldalán "Dr. Menyhárt József I. díj" gravírozással (88mm) T:AU
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Alpár Érem - Építőipari Tudományos Egyesület - Alapítva 1958" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Dr. Kunszt György II. díj" gravírozással (85mm) T:2 felül furattal