Christoph Waldner (1757-1827) antik ón kupa. Mesterjegyes, jelzett, hi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Christoph-Waldner-1757-1827-antik-on-kupa-Mesterjegyes-jelzett-hibatlan-25-cm~II2920454
2920454
11871
443
70000
Antique
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Christoph Waldner (1757-1827) antik ón kupa. Mesterjegyes, jelzett, hibátlan 25 cm
: karap_norbert