20 000 Ft
Dekoratív bambusz etagere, 3 db porcelán matricás virágos dekorral díszített lappal, m: 115 cm, porcelán lap: 14,5x25 cm, porcelán lap alján formaszámmal (?) jelzett, kopásnyomokkal, bambusz végződésekről zárósapkák többsége hiányzik. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!