Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 303

Ébenfekete sétapálca / túrabot, acél hegyes véggel, Fogantyú agancs, fonott fém gyűrűvel, tetején plasztikus levél-gyümölcsös fém rátéttel. h: 99 cm
12045.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
40,00
Ében szinű sétapálca, csontszinű gőmb fogantyúval, díszes vésett gyürüvel, csont véggel. h: 92 cm
12046.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban,ón patkó alakú talpon. 24 cm
12047.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,74
48,57
12048.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
20,00
12049.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Éjjeli asztali lámpa. Antik asztali tömör bronz díszes neobarokk stÍlusú kecses kis lámpa, ÚJ kábelezéssel, égővel, MŰKÖDIK, szép állapotban,sötét fa talpon,patinával M 30x15cm
12051.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
34,21
37,14
Antik banklámpa. Egyedi -feltehetően I.Világháborús tömör bronz banklámpa-olajos(?) kannából kézzel gyártott fémlemez ernyővel,belga vagy francia. Ernyőn francia nyelvű jelzéssel,korának megfelelő állapotban. Működik, égővel,új kábelezéssel. m:45 cm Talp d: 13 cm
12052.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Cukortartó/ Bonbonier. Art deco ,Antik asztali letisztult urna formájú kerek cukordoboz-kínáló vastag ezüstözéssel, Sheffield gyártói jelzésekkel, elhegyesedő formájú fekete fogóval ellátott tetővel,korának megfelelő kopásokkal-apró horpadásokkal,két füllel,jelzésekkel. m:15 cm, d:12 cm
12053.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
12054.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Üveg karaffa. Szecessziós üveg kis karaffa, plasztikus ón fogantyús kiöntővel,korának megfelelő állapotban. 16x8,5
12055.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
20,00
2 db keleti vörösréz tál, kalapált díszítéssel, kopott, d: 18 cm
12056.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
12057.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
68,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft