Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm