https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 303

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm
1
11828.

Prága mintás bronzírozott fém falitányér, jelzés nélkül,minimális kopással, d: 31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Végh Gyula: Szárnyas Angyal. Bőrkép, kopásokkal, 62x41 cm
1
11829.

Végh Gyula: Szárnyas Angyal. Bőrkép, kopásokkal, 62x41 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Madonna, bőrkép, jelzés nélkül, karcokkal, kopásokkal, 51x36 cm
1
11830.

Madonna, bőrkép, jelzés nélkül, karcokkal, kopásokkal, 51x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Végh Gyula: Ikon. Bőrkép, jelzett, 50,5x41,5 cm
1
11831.

Végh Gyula: Ikon. Bőrkép, jelzett, 50,5x41,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Végh Gyula: Ház. Bőrkép, jelzett, 31,5x39 cm
1
11832.

Végh Gyula: Ház. Bőrkép, jelzett, 31,5x39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm
1
11833.

Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm
1
11834.

Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Asztali lámpa. Impozáns lámpa két figurával, anya és lánya,kezében gyümölcs, spiáter figurák,réz szerelékek, hibátlan antik üvegbúrával fa talpon,szép állapotban, Új kábelezéssel és reosztátos kapcsolóval. 56x18 cm
1
11835.

Asztali lámpa. Impozáns lámpa két figurával, anya és lánya,kezében gyümölcs, spiáter figurák,réz szerelékek, hibátlan antik üvegbúrával fa talpon,szép állapotban, Új kábelezéssel és reosztátos kapcsolóval. 56x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm
1
11836.

Antik Aufsatz. Barokk antik réz-ezüstözés maradványaival,jól megőrzött állapotban,vastag falú belevaló üvegbetéttel(Fújt? Buborékos);két oldalán díszes fogantyúval,plasztikus részletgazdag díszítéssel,finom patinával,Kétfejű sas (osztrák vagy cári?) és mesterjel a közepén,nagyon szép állapotban. d: 27 cm Üvegbetét:20x 5,5cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
119,17
EUR
,
131,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
1
11837.

Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
38,86
EUR
,
42,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik fa Pipatórium. Antik faragott fa félkör alakú hosszú szárú pipáknak való fali pipatartó polc 6 db pipának, politúrozott esztergált oszlopokkal és végekkel, réz pipa rögzítő szerelékekkel,látványos, szép állapotban. 40x40cm
1
11838.

Antik fa Pipatórium. Antik faragott fa félkör alakú hosszú szárú pipáknak való fali pipatartó polc 6 db pipának, politúrozott esztergált oszlopokkal és végekkel, réz pipa rögzítő szerelékekkel,látványos, szép állapotban. 40x40cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
EUR
,
80,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm
1
11839.

Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,04
EUR
,
48,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz