Három csengő, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian post...
A csábító, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Gustav Fröhlich, Lida Baarova, Theodor Loos, Harald Paulsen és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kuti-Csertyánszky Litó. Ufa. Kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie Die Stunde der Versuchung, with minor damages, litho...
Két férfi asszonya, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát, csíkplakát). Rendezte: Jean Choux. Szereplők: Renée Saint-Cyr, Jean Murat, Jean Galland. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti Litográfia. Kino Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, bal felső sarkában kisebb, restaurált sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 85×27,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the French movi...
1960-61 Picasso 45 Linoleums gravés, Galerie "65" La Croisette, Cannes. Kiállítási plakát. Linóleummetszet, papír, 67x51 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, feltekerve / Picasso exhibition poster, linocut on paper, with very minor damages on the edges
cca 1925 "Zsidómentes, boldog Magyarországot kívánsz?", a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 20f illetékbélyeggel, kissé sérült, 42,5x14 cm
cca 1925 "A pestvidéki zsidó elfelejtette a nyúlbőrt és a medve bőrére iszik!", a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 2x40 f Nagykőrös városi illetékbélyeggel, 46x15 cm
1919 "Magyarok! Nemzeti hadseregünk bevonul Budapestre!" Horthy Miklós budapesti bevonulásának (1919. november 16.) hirdetménye. Sérült, szakadásokkal, 95x66 cm
1916 "A csecsemőápolásról." Budapest polgármesterének hirdetménye a nyári hónapokban megemelkedő csecsemőhalálozások megelőzésével kapcsolatban. Nagyméretű plakát, kisebb sérülésekkel, 94x67 cm
1923 "A víz használatának korlátozása." A Duna áradása következtében megrongálódott vízvezetékek kijavításáig bevezetett korlátozások hirdetménye, kisebb lapszéli sérülésekkel, 63x48,5 cm