Három csengő, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Jávor Pál, Tolnay Klári, Turay Ida és mások szereplésével. Rendezte: Podmaniczky Félix. Zene: Fényes Szabolcs. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Pázmány kőnyomda. MFI Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small tears on the edge, lithography on paper.
Két férfi asszonya, 1942. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát, csíkplakát). Rendezte: Jean Choux. Szereplők: Renée Saint-Cyr, Jean Murat, Jean Galland. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti Litográfia. Kino Film. Kováts Béla Filmreklám. Lapszéli apró szakadásokkal, bal felső sarkában kisebb, restaurált sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 85×27,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the French movie La femme perdue, with small tears on the edges, small restored damage in the upper left edge, otherwise in good condition, lithograph on paper.
1960-61 Picasso 45 Linoleums gravés, Galerie "65" La Croisette, Cannes. Kiállítási plakát. Linóleummetszet, papír, 67x51 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, feltekerve / Picasso exhibition poster, linocut on paper, with very minor damages on the edges
cca 1925 "Zsidómentes, boldog Magyarországot kívánsz?", a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 20f illetékbélyeggel, kissé sérült, 42,5x14 cm
cca 1925 "A pestvidéki zsidó elfelejtette a nyúlbőrt és a medve bőrére iszik!", a Keresztény Egység Tábora párt antiszemita választási plakátja, Bp., Held-ny., 2x40 f Nagykőrös városi illetékbélyeggel, 46x15 cm
1919 "Magyarok! Nemzeti hadseregünk bevonul Budapestre!" Horthy Miklós budapesti bevonulásának (1919. november 16.) hirdetménye. Sérült, szakadásokkal, 95x66 cm
1916 "A csecsemőápolásról." Budapest polgármesterének hirdetménye a nyári hónapokban megemelkedő csecsemőhalálozások megelőzésével kapcsolatban. Nagyméretű plakát, kisebb sérülésekkel, 94x67 cm
1923 "A víz használatának korlátozása." A Duna áradása következtében megrongálódott vízvezetékek kijavításáig bevezetett korlátozások hirdetménye, kisebb lapszéli sérülésekkel, 63x48,5 cm