12217.
443. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
28 000 Ft
74,27 EUR, 80,00 USD
Gyurcsek Ferenc (1942- ): Kubikus. Kézzel formázott, égetett agyag. Fa talapzaton Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 60 cm