12187.
443. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
48 000 Ft
129,73 EUR, 141,18 USD
Sződy Szilárd (1878-1939): Libatömő. Égetett agyag, jelzett, kis kopásokkal, m: 25 cm