cca 1893-1898 Magyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 11 db térkép, közte: Pest-Pilis-Solt Kiskun, Fejér, Csongrád, Borsod, Békés, Esztergom, Szabolcs, Jász-Nagykun-Szolnok, Zemplén, Heves, Hajdú, Bihar, Bács-Bodrog vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, egyen kis szakadással, cca 24x30 cm
23 db vászon magyar katonai térkép cca 1900-1910. Magyar vidékekkel, környékekkel jó állapotban Erdély, Felvidék, Kárpátalja, stb (Berzászka-Ógradina, Trencsény, Sárospatak, Munkács, Karánsebes, Resicabánya, Lugos, Nagyszőlős-Huszt, Ungvár, Szerednye, Kőrösmező, Nagykároly)
1940 Erdélynek és Magyarország keleti részeinek néprajzi térképe az 1930-1939. évi népszámlálás alapján. 1 : 750.000. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 70x63 cm
Dufour, Auguste-Henri (1798-1865): Systemes géographiques de Ptolémée, de Strabon et d'Eratosthene, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25,5×33 cm
Monde connu des anciens au siecle de Ptolémée, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×35 cm
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
1943 Magyarország közigazgatási térképe. Két részből álló, nagyméretű térkép, a törvényhatóságok jegyzékével. 1 : 500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. A lapok szélén és a hajtások mentén kis szakadásokkal, helyenként kissé foltos. Lapok mérete: 101x84 cm és 104x86 cm