16245.
443. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
cca 1890 A Magy. Kir. Operaház Könyvtára, 3 füzet: Meyerbeer: Próféta; Erkel Ferenc: István király; Mihalovich Ödön: Hagbarth és Signe. (3., 6., 7. sz.) Bp., Pfeiffer Ferdinánd, 38 p., 43 p., 53 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.