Nagy-Britannia DN "Leeds kastély" bronz emlékérem eredeti tokban (38mm) T:PP kis fo.
Great Britain ND "Leeds Castle - Maidstone, Kent" bronze commemorative medallion in original case (38mm) C:PP small spot
Német Birodalom 1814. március 31. "I. Ferenc császár - I. Sándor cár - III. Wilhelm szövetségesek bevonulása Párizsba" ezüstözött bronz emlékzseton. Szign.: Stettne (36mm) T:VF
German Empire 1814. 31th March "Franz I - Alexander I - Wilhelm III / The Entry of the Allies into Paris" silver plated bronze commemorative token. Sign.: Stettner (36mm) C:VF
Német Birodalom 1902. "Katharina Elisabeth Goethe 1731-1808" bronz emlékplakett, peremén "187" sorszámmal. Szign.: Rudolf Bosselt (60x47mm) T:AU patina, kis ph
German Empire 1902. "Katharina Elisabeth Goethe 1731-1808" bronze commemorative plaque with "187" serial number on the edge. Sign.:Rudolf Bosselt (60x47mm) C:AU patina, small edge error
Német Demokratikus Köztársaság 1967. "Berlin" 3xklf kétoldalas Cu-Ni emlékérme dobozban (27mm) T:1- ujjlenyomat
German Democratic Republic 1967. "Berlin" 3xdiff two sided commemorative medallions in case (27m) T:AU fingeprint
NDK ~1970. "Für den Aufbau Berlins ; Mach mit Schöner unsere Stadte und Gemenden ; Zwickauer Plan NAW" (3xklf) aranyozott Cu emlékérem szett eredeti dísztokban (50mm) T:AU
GDR ~1970. "Für den Aufbau Berlins ; Mach mit Schöner unsere Stadte und Gemenden ; Zwickauer Plan NAW" (3xdiff) gilt Cu commemorative medallion set in original hardcase (50mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Martin meisseni püsök pecsétje" jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. "Alexander von Humboldt" jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1
Germany Democratic Republic 1976. "Siegel des Bishofs Martin von Meisßen" halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + "Alexander von Humboldt" hallmarked Messen porcelain plaque with information sheet (64mm) C:UNC