Németország 1990. "Ami összetartozik, az összeforr" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem közepén 1990D 1M aranyozott Cu-Ni érmével (40,01g/0,999/50mm) T:PP patina
Germany 1990. "Es wachst zusammen was zusammen gehört (What belongs together grows together)" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, within 1990D 1 Mark gilt Cu-Ni coin (40,01g/0,999/50mm) C:PP patina
Németország 1993. "Bisingen Evangélikus Templom / Faluház" Ag emlékérem dísztokban (11.13g/0,1000/30mm) T:PP felületi karc, ujjlenyomat
Germany 1993. "Bisingen Evangelische Christuskirche / Gemeindehaus Anbau" Ag medallion in case (11.13g/0.1000/30mm) C:PP slightly scratched, fingerprint
Németország DN "Ne imádj más istent" Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) + "Gyermek született nekünk" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:AU
Germany ND "Worship no other god" Ag commemorative medallion (20g/0.999/40mm) + "A child was born to us" silver plated metal commemorative medallion (40mm)n C:AU
Németország DN "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag emlékérem (19,85g/0.986/35mm) T:XF (PP)
Germany ND "Gross-Bieberau im Odenwald" Ag commemorative coin (19,85g/0.986/35mm) C:XF (PP)
Németország DN "I. Vilmos" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) Germany ND "Wilhelm I. 1797-1888 - Deutscher Kaiser, König von Preussen / Drei Kaiserjahr 1888 - Deutsches Reich" gilt metal medallion (32mm) C:AU (PP)
Németország DN "Hermann Kunst, az első evangélikus tábori püspök 1956-1972" jelzett Ag emlékérem tokban (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, ujjlenyomat
GErmany ND "Hermann Kunst, the First Evangelical Camp Bishop 1956-1972" hallmarked Ag commemorative medallion in case (0,999/15,20g) C:AU (PP) patina, fingerprint