Erdély, XIX. század vége, antik népi mázas kerámia tányér, kopásokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Erdely-XIX-szazad-vege-antik-nepi-mazas-keramia-tanyer-kopasokkal-jelzes-nelkul-d~II2919777
2919777
11136
443
Art-ceramics
Leírás: Erdély, XIX. század vége, antik népi mázas kerámia tányér, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 18,5 cm
: karap_norbert