Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/443/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Iparmuveszeti-Vallalatos-Gorka-habanos-keramia-vaza-Jelzett-minimalis-kopassal-m-25-cm~II2922854
2922854
11039
443
Art-ceramics
Leírás: Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, minimális kopással, m: 25 cm
: nagy_andras